Nakładka na fotel samochodowy KULIK-SYSTEM - Dobra cena!

chwilowy brak towaru

 • Producent: Kulik-System
 • Kategoria: Krzesła i fotele biurowe

Nakładka na fotel samochodowy w kolorze czarnym

Wprowadzenie:

Kręgosłup w trakcie jazdy stale walczy z zakłóceniami równowagi, jego praca to ciągłe napięcie i koordynacja odchyleń ciała. Jazda nie pozwala na pełen komfort oparcia stóp na podłodze, stąd jest on poddany naciskom jeszcze obszerniejszym podczas siedzenia na krześle.

Dyskomfort fizyczny utrudnia koncentrację, czyni jazdę nieprzyjemną i zmusza do częstych przerw.

Profilaktyczno-rehabilitacyjna nakładka KULIK SYSTEM® na fotel samochodowy oparta jest na rewolucyjnym systemie zezwalającym zapobiegać schorzeniom kręgosłupa. Amortyzuje wstrząsy, eliminuje naprężenie i zmęczenie mięśni, gwarantując wysoki komfort podczas jazdy samochodem. Utrzymuje kręgosłup w fizjologicznej pozycji, co pozwala uniknąć bólu i urazów, a także powoduje zwiększenie przestrzeni dla pracy serca i płuc.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z wykorzystywanIA NAKŁADKI

 • komfortowa i praktyczna jazda samochodem
 • profilaktyka, a także czynne działanie zmierzającedo przywrócenia właściwego ułożenia kręgosłupa podczas prowadzenia pojazdu
 • usuwanie bólu pleców, kręgosłupa, barków i karku spowodowany wibracjami, oraz długookresowym siedzeniem w jednej pozycji
 • sprężysta praca kręgosłupa na odcinku łuku lędźwiowego
 • zapobieganie pogłębieniu istniejących już deformacji kręgosłupa i ochrona przed wystąpieniem nowych
 • masaż mięśni przykręgosłupowych podczas jazdy
 • wstrząsy przenoszone z podwozia samochodu nie wywołują mikrourazów kręgów.
 • zmniejszenie ucisku na okolice krocza i cewkę moczową
 • izolacja termiczna od zimnego albo zbyt gorącego fotela
 • uniemożliwianie garbieniu się w trakcie jazdy

stosowanie nakładki profilaktyczno-rehabilitacyjnej KULIK SYSTEM® na fotel samochodowy pozwala na uniknięcie bólu i urazów kręgosłupa nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Rekomendowana zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

Sposób umieszczenia zestawu na fotelu:

Górną część wstępnie mocujemy paskiem (z klamrą regulacyjną) za zagłówkiem fotela, a następnie mocujemy drugim paskiem środkową część obejmując fotel w połowie wysokości oparcia. Naprężamy część górną dolnymi taśmami przechodzącymi na styku oparcia i siedziska i zapinamy je za oparciem na wysokości jego dolnej części. Element profilaktyczno-rehabilitacyjny – siedzisko – umieszczamy dołkami pod guzy kulszowe możliwie najdalej w kierunku oparcia fotela. Guzy kulszowe miednicy powinny znajdować się w dołkach elementu ułożonego na siedzisku fotela. Siedząc na fotelu w postawie wyprostowanej w łuku lordozy lędźwiowej umieszczamy komponent górny węższą częścią do góry na wysokości zwężenia pomiędzyłopatkowego. W zależności od budowy ciała i wygięcia łuku lordozy lędźwiowej mamy możliwość przemieszczenia na taśmach elementu górnego do pozycji, która wymusza przyjęcie fizjologicznego kształtu kręgosłupa.

Opis

Jeżeli spędzasz dużo czasu w samochodzie, pomyśl o tym,adekwatnie zabezpieczyć swój kręgosłup przed przeciążeniami, wynikającymi z siedzenia w niewłaściwej pozycji. Dzięki czemu istotnie zmniejszysz niebezpieczeństwo bólu stawów i mięśni kręgosłupa, a także poprawisz samopoczucie. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią nakładkę na siedzenie, dzięki której w trakcie jazdy będziesz przybierać właściwą pozycję.

Prezentowana nakładka marki Kulik-System broni kręgosłup przed zakłóceniami równowagi, zbyt długim napięciem, a także silnymi drganiami, które niewątpliwie pojawiają się podczas długiej jazdy samochodem. To produkt mający charakter profilaktyczno-rehabilitacyjny. Nieprzeciętnie amortyzuje wstrząsy, ogranicza napięcie mięśni i wymusza siedzenie we właściwej pozycji. Nakładkę można zamontować równocześnie na przednie, jak i na tyle siedzenia. Część pionowa przytwierdzana jest do oparcia przy pomocy systemu pasów na zatrzaski na wysokości kręgosłupa lędźwiowego. Górny fragment biegnie aż do szyi.

Dolna część nakładki wyposażona jest w dwa otwory, które równocześnie dopływ powietrza, jak i sprzyjają ulepszonemu krążeniu krwi w okolicy krocza i cewki moczowej. Dzięki czemu produktowi będziesz mógł wygodnie podróżować przez dużo godzin.

barwy: Czarny

Zobacz podobne produkty

Polecane produkty w kategorii: Krzesła i fotele biurowe